Co robimy

Festyn 800-lecia

Festyn 800-lecia

 Festyn 800-lecia w Subkowach. Zaproszenie.

Zaproszenie na warsztaty!!!

Zaproszenie na warsztaty!!!

 Rodzina Kolpinga w Niewieścinie zaprasza na warsztaty muzyczne w dniach 11-14 maja b.r.

Spotkanie integracyjne

Spotkanie integracyjne

 W sobotę 7 stycznia o godz. 12:00 w Rybackim Centrum Kultury i Formacji Bolenec odbędzie się spotkanie integracyjne. Bedzie to oficjalne rozpoczęcie programu działania w ramach projektu grantowego "Pomorskie z Ukrainą" oraz rozpoczęcie naboru uczestników.

WOLONTARIAT W AKADEMII AKTYWNOŚCI W NIEWIEŚCINIE
"Paczka dla Ukrainy"

"Paczka dla Ukrainy"

Nasza Parafia oraz Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga w Niewieścinie przyłącza się do ogólnopolskiej akcji "Paczka dla Ukrainy", którą prowadzi  Caritas.  Pomóż nam dostarczyć potrzebującym w Ukrainie żywność i inne niezbędne produkty!  

Nauka języka polskiego dla uchodźców

Nauka języka polskiego dla uchodźców

W Łebie, w ramach Łebskiego Uniwersytetu Ludowego STELLA MARIS, rozpoczęliśmy naukę języka polskiego dla uchodźców. Na pierwszym spotkaniu integracyjnym chęć udziału w lekcjach jęzka polskiego wyraziło 94 osoby.   

Koncert świąteczny z panem Maciejem Miecznikowskim
Życzenia

Życzenia

CAMINO 2021 (zobacz relację wideo)

CAMINO 2021 (zobacz relację wideo)

18 września 2021 w Rybackim Centrum Kultury i Formacji Boleniec w Łebie odbyła się 13-debata z cyklu pogranicza - CAMINO. Prelegenci konferencji postarali się odpowiedzieć na pytanie - CZY WSZYSTKO MUSI BYĆ NARODOWE? Nie zabrakło także rozważań na temat NARODU w kontekście AKSJOLOGII, czyli dziedziny filozofii, która bada naturę, ustala normy, kryteria i hierarchię wartości.

Akademia Aktywności we wrześniu

Akademia Aktywności we wrześniu

We wrześniu, w ramach projektu realizowanego przez Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga w Niewieścinie "Z Akademią Aktywności powrót do normalności", ze środków Programu Działaj Lokalnie w Świeciu, odbyły się: warsztaty animacyjne dla dzieci, na których wykonaliśmy piniaty, warsztaty rękodzielnicze - malowanie ekogicznych toreb, warsztaty dietetyczno-kulinarne- kuchnia włoska i zdrowe odżywianie, warsztaty florystyczne -jesienne wianki. Odbyło się też spotkanie z psychologiem i fizjoterapeutą.  

Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 Następna