Co robimy

Odznaczeni medalem "Zasłużony dla Dzieła Kolpinga Diecezji  Pelplińskiej" z Niewieścina
1 Łebska Gala Społeczna

1 Łebska Gala Społeczna

 W siedzibie Łebskiego Uniwersytetu Ludowego przy ul. Nadmorskiej 21 w Łebie odbyła się pierwsza historyczna Łebska Gala Społeczna. Podczas uroczystości wyróżniono i podziękowano zasłużonym społecznikom, a także przedstawiono historię trzech organizacji pozarządowych – Łebskiego Towarzystwa Oświatowego (ŁTO), Związku Diecezjalnego Dzieła Kolpinga Diecezji Pelplińskiej oraz Łebskiego Uniwersytetu Ludowego.

Zapraszamy na warsztaty kosmetyczne

Zapraszamy na warsztaty kosmetyczne

Zapraszamy na warsztaty

Zapraszamy na warsztaty

Rodzina Kolpinga w NIewieścinie zaprasza na warsztaty fizjoterapeutyczne: 13 września 2021 od godz. 16:00 do 18:00 w Szkole Podstawowej w Niewieścienie.

Terminarz zajęć we wrześniu

Terminarz zajęć we wrześniu

Wrześniowy terminarz bezpłatnych zajęć dla mieszkańców Niewieścina i okolic. Zapewniamy wszystkie potrzebne materiały. Warsztaty realizowane dzięki dofinansowaniu z programu Działaj Lokalnie w Świeciu przez Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga w Niewieścinie "Z Akademią Aktywności powrót do normalności". Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Wakacyjne zajęcia w ramach projektu "Z Akademią Aktywności powrót do normalności"
Z Akademią Aktywności powrót do normalności.

Z Akademią Aktywności powrót do normalności.

Rozpoczynamy projekt " Z Akademią Aktywności powrót do normalności" mający na celu zmniejszenie negatywnych skutków pandemii covid-19 w naszej społeczności. Zapraszamy mieszkańców, od najmłodszych do najstarszych, do udziału w naszym przedsięwzięciu.

Parafiada 2021

Parafiada 2021

Rodzina Kolpinga w Rozłazinie

Rodzina Kolpinga w Rozłazinie

W sobotę 17. kwietnia w parafii św. Wojciecha w Rozłazinie powstała nowa Rodzina Kolpinga! Jej prezesem został ks. Szymon Chamier Cieminski a przewodniczącym Kamil Klawikowski. Parafia Rozłazino należy do bardzo aktywnych wspólnot parafialnych w diecezji pelplińskiej. Nowa, młoda wspólnota jeszczę tę aktywność zwiększy.

Najlepsze Życzenia dla Prezesów Rodzin Kolpinga