Mówią o nas w Radio Głos

Nasza diecezjalna rozgłośnia Radio Głos poinformowała słuchaczy o naszej akcji "Bezpieczne sołeczeństwow dobie pandemii".

Przyłbice dla bezpieczeństwa

Wsparci finansowo przez Polską Fundację Narodową Rodzina Kolpinga w Niewieścinie rozdaje bezpłatnie (zwłaszcza seniorom) przyłbice ochronne wykonane z tworzywa PET instruując jednocześnie jak bezpiecznie funkcjonować w społeczeństwie w dobie pandemii.

Radio Warszawa o naszej akcji

Radio Warszawa relacjonując działania Polskiej Fundacji Narodowej wspomina o wspartej przez PFN naszej akcji "Bezpieczne społeczeństwow dobie pandemii" - rozdawania bezpłatnie przyłbic ochronnych wielokrotnego użytku.

Pisze o nas Agencja informacyjna

Na stronie internetowej Agencji Informacyjnej zamieszczono obszerny tekst poświęcony wspieranej przez Polską Fundację Narodową akcji "Bezpieczne społeczeństwo w dobie pandemii".

"Bezpieczne społeczeństwo w dobie pandemii"

Rodzina Kolpinga w Subkowach przystąpiła do akcji "Bezpieczne społeczeństwo w dobie pandemii" zorganizowanej przez Związek Diecezjalny Dzieła Kolpinga Diecezji Pelplińskiej. Nasi wolontariusze przygotowują dla Was kolejne 1000 sztuk przyłbic wielokrotnego użytku wykonanych z tworzywa PET.

Bezpieczne społeczeństwo

Rodzina Kolpinga w Łebie przystąpiła do akcji "Bezpieczne społeczeństwo w dobie pandemii" zorganizowanej przez Związek Diecezjalny Dzieła Kolpinga Diecezji Pelplińskiej. Nasi wolontariusze przygotowali i rozdysponowali już 700 sztuk przyłbic wielokrotnego użytku wykonanych z tworzywa PET.

Przyłbice dla potrzebujących

W związku z panującym koronawirusem (COVID - 19) jako Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga w Subkowach zakupiliśmy 200 szt. przyłbic dla mieszkańców gminy i parafii Subkowy. Wszystko poskładaliśmy w komplety i rozdaliśmy najbardziej potrzebującym.

Życzenia Wielkanocne z Subkowych

O Rodzinie Kolpinga w Niewieścinie w Biuletynie dzieła Kolpinga nr 1-2020

Zamieszczamy na naszej stronie Biuletyn Dzieła Kolpinga 1-2020, w którym jest spory artykuł o naszej misji i działalności.Zachęcamy o lektury.

Życzenia Wielkanocne z Niewieścina

Życzenia spokojnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych,  łaski zdrowia i pokoju ducha  na ten trudny czas życzy Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga w Niewieścinie