Z Akademią Aktywności powrót do normalności.

Rozpoczynamy projekt " Z Akademią Aktywności powrót do normalności" mający na celu zmniejszenie negatywnych skutków pandemii covid-19 w naszej społeczności. Zapraszamy mieszkańców, od najmłodszych do najstarszych, do udziału w naszym przedsięwzięciu. Oferujemy indywidualne konsultacje psychologa, dietetyka i fizjoterapeuty oraz warsztaty tematyczne z zakresu: rękodzielnictwa, florystyki, kosmetologii, animacji wolnego czasu, kulinariów i I pomocy przedmedycznej. Czas trwania projektu: od 1 czerwca do 30 listopada 2021r. Szczegóły wkrótce na Facebooku i na stronie www.niewiescin.kolping.org.pl. Przyjdź! Wstęp wolny! Organizatorzy: Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga w Niewieścinie.

Projekt dofinansowano ze środków " Programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie w Świeciu.