III Bal Przebierańców

W dniu 25.01.2015 odbył się po raz trzeci Bal Przebierańców Dla Dzieci do lat 6-ciu. Bal organizowały Siostry Franciszkanki wraz ze Stowarzyszeniem Rodzina Kolpinga. Swoją obecnością zaszczycił bal ks. Proboszcz Jacek Dawidowski, który powitał zebrane dzieci i ich rodziców.

Koncert kolęd

Koncert kolęd w kościele parafialnym w Niewieścinie w wykonaniu chóru dziecięcego "Biedronki" oraz licznych solistów był dla widzów  niezwykłym przeżyciem estetycznym i duchowym. Był okazją do  przedstawienia szerokiemu gronu mieszkanców Niewieścina i okolic  konieczności  otwarcia nowej świetlicy.

Zapraszamy na Koncert Kolęd

Rodzina Kolpinga w Niewieścinie zaprasza na koncert kolęd: 18. stycznia 2014

Życzenia świąteczne

Zawsze ilekroć się uśmiechasz do swego brata
I wyciągasz do niego rękę,
Zawsze wtedy jest Boże Narodzenie.
Zawsze ilekroć milkniesz by innych wysłuchać
Zawsze, kiedy rezygnujesz z zasad,

Spotkania opłatkowe Rodziny Kolpinga i oraz chóru dziecięcego "Biedronki"

Zgodnie z wieloletnią tradycją Rodzina Kolpinga w Niewieścinie uczestniczyła w spotkaniu opłatkowym oraz przygotowała upominki świąteczne dla chóru dziecięcego "Biedronki". Serdecznie dziękujemy darczyńcom

Spotkanie opłatkowe Rodziny Kolpinga w Łebie

Rodzina Kolpinga razem z członkami Róż Różańcowych zorganizowali sobie spotkanie opłatkowe w niedzielę 21. grudnia w Rybackim Centrum Kultury i Formacji BOLENIEC. Z tej okazji nie tylko dzielono się opłatkie i spożywano tradycyjne wigilijne potrawy ale także wystawiono Spektakl jasełkowy przygotowany przez kolpingowców.

Spotkanie opłatkowe Rodziny Kolpinga w NIewieścinie

W niedzielę, 21 grudnia, o godz. 15.00 odbędzie się spotkanie opłatkowe członków Stowarzyszenia Rodzina Kolpinga w Niewieścinie, na które serdecznie zapraszamy.

Katecheza adwentowa

Prezes Dzieła Kolpinga Diecezji Pelplińskiej, ks. Zenon Myszk z Łeby spotkał się z członkami Rodziny Kolpinga w Niewieścinie na katechezie adwentowej. Serdecznie dziękujemy Księdzu Zenonowi za Słowo Boże, otuchę i wzniecenie entuzjazmu do dalszej pracy w stowarzyszeniu  oraz nadziei na lepsze jutro.

Zajęcia świetlicowe

Stowarzyszenie Rodziny Kolpinga w Chojnicach zoorganizowało bezpłatną naukę gry na gitarze i naukę języka angielskiego.

10-lecie posługi kapłańskiej  w Niewieścinie przez ks. Andrzeja Danielskiego, Prezesa Stowarzyszenia Rodzina Kolpinga

10-lecie posługi kapłańskiej w Niewieścinie przez ks. Andrzeja Danielskiego, Prezesa Stowarzyszenia Rodzina Kolpinga

28  października mija 10 lat posługi kapłańskiej w Parafii św. Jakuba Ap. w Niewieścinie przez  Prezesa Stowarzyszenia Rodzina Kolpinga, ks. Andrzeja Danielskiego. Z tej okazji odbyło się w bibliotece parafialnej uroczyste spotkanie członków stowarzyszenia ze swoim Prezesem