Warsztaty artystyczne

W ramach Akademii Aktywności w Niewieścinie w Szkole Podstawowej  odbyły się warsztaty  dla dorosłych mieszkańców na temat: „Pierwsza pomoc przedmedyczna z użyciem fantomów”, które poprowadziła wolontariuszka, pani Marzenna Kaszubowska. Jednocześnie dzieci miały zajęcia  artystyczne, ktore przygotowała  pani Terenia  Skrzoska i Mirka Ziaja. Tym razem najmłodsi wykonali sowy - przytulanki.

Organizatorami było: Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga w Niewieścinie w partnerstwie ze Szkołą Podstawową w Niewieścinie w ramach projektu „Akademia Aktywności w Niewieścinie” .Dofinansowano ze środków Programu  „Działaj Lokalnie IX ”     -Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez  Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce.