Pisze o nas Agencja informacyjna

Na stronie internetowej Agencji Informacyjnej zamieszczono obszerny tekst poświęcony wspieranej przez Polską Fundację Narodową akcji "Bezpieczne społeczeństwo w dobie pandemii".

„Empatycznie wczuwamy się w dramatyczną sytuację osób w podeszłym wieku, nie mobilnych ze względu na stan zdrowia. Postanowiliśmy wesprzeć Związek Diecezjalny Dzieła Kolplinga Diecezji Pelplińskiej, by zapewnić i zwiększyć bezpieczeństwo codziennego funkcjonowania jego beneficjentów w dobie pandemii. Pomocą pokazujemy solidarność społeczną, ale przede wszystkim solidarność międzypokoleniową. To wyraz naszego zaangażowania dla najbardziej potrzebujących konkretnych i skutecznych działań w okresie pandemii” – stwierdził Michał Góras, wiceprezes Polskiej Fundacji Narodowej.