Pionki i Damy

W sobotę, 27 października w Domu Parafialnym - Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga przy Parafii św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Subkowach zorganizowało turniej gry w warcaby. Wśród uczestników znaleźli się stali bywalcy, ale także – co bardzo cieszy i nowe twarze. Wszyscy prezentowali dobry, wysoki poziom. Tym razem czarnym koniem turnieju okazała się Emilia Zwiernik, która bezkonkurencyjnie pokonała wszystkich pozostałych uczestników.  Jednak walka o pozostałe miejsca była bardzo zacięta, nie obyło się bez remisów na planszach, gdzie trudno było wyłonić zwycięzcę. Graliśmy systemem każdy z każdym. Na podium znalazły się: Emilka Zwiernik – I miejsce, II miejsce - Julia Ossowska i III miejsce - Agata Paszek.

Na zakończenie pogratulowano wszystkim uczestnikom zaciętej i zdrowej rywalizacji oraz wręczono wszystkim dyplomy i nagrody. Dziękujemy za obecność i zapraszamy za rok na kolejne rozgrywki. Trenuj już dziś i sprawdź się za rok! ZAPRASZAMY !!!

Zadanie zrealizowano dzięki współfinansowaniu ze środków otrzymanych z Gminy Subkowy, w ramach projektu „Cyfrowy DETOX na biało – czerwono”,  oraz dofinansowaniu z Banku Spółdzielczego w Tczewie.