Parafiadowy Turniej Szachowy i Warcabowy

W sobotę 18 maja 2019 roku w Domu Parafialnym zorganizowaliśmy Parafiadowy Turniej Szachowy i Warcabowy. Rozegrany został systemem każdy z każdym, aby wyłonić najlepszego. Jednak podczas zaciętej rywalizacji najlepsi okazali się tylko jedni. Na podium stanęli: w turnieju szachowym I miejsce: Zofia Kosowska i Robert Kryła; II miejsce zajęli: Agnieszka Zielińska oraz ex equo Nikodem Błaszczyk i Wiktor Piechowski; III miejsce: Kinga Orlikowska i Michał Kryła. Natomiast w turnieju warcabowym I miejsce: Zofia Kosowska i Nikodem Błaszczyk; II miejsce zajęli: Kinga Orlikowska oraz ex equo Wiktor Piechowski i Jasiu Lisewski; III miejsce: Agnieszka Zielińska i Robert Kryła. Specjalną nagrodę otrzymał najmłodszy uczestnik turnieju – mający 4 lata Michał Kryła.

Na zakończenie wręczono puchary, medale, dyplomy i nagrody, a podczas turnieju zapewniono także skromny poczęstunek dla uczestników. Dziękujemy za obecność i zapraszamy na kolejne turnieje.

Dziękujemy za obecność i już dziś zapraszamy na kolejny turniej w sobotę 26 października 2019 także do Domu Parafialnego.