Fizjoterapia w praktyce dla dorosłych oraz zajęcia artystyczne dla dzieci w Niewieścinie

W świetlicy Santiago w Niewieścinie, w ramach projektu „Akademia Aktywności w Niewieścinie”, odbyły się warsztaty dla dorosłych na temat: „Fizjoterapia w praktyce”, w tym: praktyczne ćwiczenia, pokazy masażu, poprawnej postawy ciała, itp. W tym samym czasie dzieci uczestniczyły w  warsztatach  artystycznych, podczas których   wykonały gąsienice - przytulanki. Zaczęła sie też  nauka gry na gitarze i w szachy dla chętnych dzieci. Zawiązała się grupka chodziarzy Nordic Walking, która została przeszkolona w zakresie prawidłowej rozgrzewki i właściwego posługiwania się kijkami.

Organizatorem jest   Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga w Niewieścinie. Projekt dofinansowano ze środków Programu  „Działaj Lokalnie IX ” -Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez   Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce  oraz Ośrodka Działaj Lokalnie w Świeciu.