Kolpingowska majówka przy grillu

Żeby dobrze pracować, dbać o wspólnotę i troszczyć się o rodzinę,  potrzebny jest  odpoczynek i rozrywka. Dlatego w sobotę  w ogrodach plebańskich w Niewieścinie odbyła się kolpingowska majówka dla członków stowarzyszenia i ich rodzin.

RK Niewieścin otrzymała dofinansowanie

Sekretariat Regionalny KSOW informuje, że rozstrzygnięto konkurs na organizację regionalnych imprez, których celem jest aktywizacja mieszkańców wsi i podejmowanie inicjatyw, służących włączeniu społecznemu, w szczególności osób starszych, młodzieży, niepełnosprawnych, mniejszości narodowych i innych osób wykluczonych społecznie.

Drugie Kolpingowskie Spotkania Społeczne

W poniedziałek 9. maja, w pomieszczeniach Rybackiego Centrum Kultury i Formacji BOLENIEC w Łebie odbyło się już drugie Kolpingowskie Spotkanie Społeczne.  Gościliśmy pana Wiesława Byczkowskiego, wice Marszałka Województwa Pomorskiego.

Podziękowania dla Stowarzyszenia Rodzina Kolpinga w Łęczycach

Drodzy Przyjaciele z RK w Łęczycach !
Składamy Wam serdeczne podziękowania za udostępnienie sprzętu rehabilitacyjnego dla mieszkańców  Niewieścina i  okolicy. Wózek już trafił do Dominika, brata Natalii, naszej członkini,  a kule i chodziki przekażemy innym potrzebującym.

II Zjazd Dzieła Kolpinga Diecezji Pelplińskiej

W dniach 22 - 24. kwietnia 2016 roku odbył się w Łebie II Zjazd Dzieła Kolpinga Diecezji Pelplińskiej. Obrady Zjazdu rozpoczęły się w piątek wieczorem w Rybackim Centrum Kultury i Formacji,  którym kieruje Rodzina Kolpinga w Łebie

Podziękowania dla Rodziny Kolpinga z Łeby

Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga w Niewieścinie składa serdeczne podziękowania Księdzu Prezesowi oraz Siostrom i Braciom z RK w Łebie za  królewską gościnę, doskonałą zabawę w  przyjacielskiej atmosferze oraz poświęcony czas podczas II Zjazdu Dzieła Kolpinga Diecezji Pelplińskiej w dniach 22-24 kwietnia 2016r. Niech Wasze dobre uczynki powrócą do Was ze zdwojoną siłą! Bóg zapłać!

Walne Zebranie Rodziny Kolpinga w Łebie

W czwartek 10. marca Rodzina Kolpinga w Łebie odbyła swoje roczne zebranie walne, podczas którego podsumowano trzyletnią kadencję zarządu oraz wybrano nowy Zarząd oraz Komisję Rewizyjną na najbliższe trzy lata.

Łebianie i kolędowanie 2016

Co roku, na zakończenie okresu śpiewania kolęd gromadzimy się w Łebie na wspólne kolędowanie. W tym roku już po raz 10. W Rybackim Centrum Kultury i Formacji, na specjalnie na ten cel przygotowanej scenie wystąpiły:

Orszak Trzech Króli w Łebie

Orszak Trzech Króli w Łebie rozpoczął się w Rybackim Centrum Kultury i Formacji BOLENIEC  jasełką przygotowaną przez dzieci z koła teatralnego prowadzonego przez Annę Milczewską.

Koncert kolęd

Zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu chóru dziecięcego Biedronki, zespołu Beta i Angels w kościele w Niewieścinie, 10 stycznia o godz. 16:00