Pogranicza 2017
    Kolpingowski Fundusz Stypendialny "Zawodowcy"
    Kaszubskie camino 2016

7 Kaszubskie camino 2016: Łeba 19-21 sierpnia

II Zjazd Dzieła Kolpinga Diecezji Pelplińskiej
    Niedziela jest Boska

przyłącz się – zmieniamy obyczaj

Kolpingowska Akademia Miłości

Rekolekcje dla Małżeństw w Łebie

Tradycja

Troszczymy się o zachowanie tradycji

Katolicka Nauka Społeczna

Wiedzę na temat Katolickiej Nauki Społecznej zdobywamy podczas konferencji.

Świętowanie

jest ważną częścią życia naszej wspólnoty

Seniorzy

są bogactwem każdej rodziny również Rodziny Kolpinga

Kino pod żaglami

Klub Filmowy "Kino Pod Żaglami" w "Boleńcu" w Łebie

Młodzież

w świetlicy Kolpinga korzysta z pomocy i jej udziela

Dzieci

Świetlica Kolpinga jest miejscem przyjaznym dla dzieci.

jest początkiem wszelkiej formacji

Możesz śpiewać z „Biedronkami”

Zapraszamy na spotkanie

Polska jest piękna

1 %

Istotą działalności Dzieła Kolpinga Diecezji Pelplińskiej jest wspieranie ludzi potrzebujących, aktywizowanie lokalnych wspólnot i niesienie pomocy bezpośredniej. Rodziny Kolpinga nie są zamknięte i wspieranie nie dotyczy tylko członków Stowarzyszenia, wychodzimy ze swoimi inicjatywami do coraz szerszych kręgów. Docieramy ze swoimi pomysłami do dzieci, młodzieży, dorosłych i tych jeszcze bardziej dorosłych.  W miejscach gdzie Rodziny Kolpinga już działają w naszej diecezji ( a jest nas coraz więcej) widzimy szczególną potrzebę zakładania i prowadzenia świetlic kolpingowskich. Dzieci z ulicy muszą trafić do naszej świetlicy. Nasze świetlice to miejsca bezpieczne i prowadzone w duchu rodzinnej, patriotycznej i religijnej wspólnoty.

W domu rodzinnym z przyjemnością przebywamy, rozmawiamy ze sobą, bawimy się i czujemy się bezpiecznie. Najwspanialszy dom, to ten który żyje, jest gwarny, przytulny i bezpieczny. Takie też są nasze świetlice, spotykają się w nich dzieci i młodzież, pod troskliwą i mądrą opieką. Jest w nich miejsce na spotkania dorosłych i starszych. Świetlice są sercem każdej Rodziny Kolpinga. Jednak jak każdy dom powinien być zadbany, remontowany i wyposażony odpowiednio tak też nasze świetlice potrzebują środków od życzliwych ludzi. Fundusze przeznaczane na rozwój tych wyjątkowych miejsc są pieniędzmi ulokowanymi w bardzo dochodową inwestycję – dzięki działalności tych wspólnych domów Rodzin Kolpinga ilość dobra i miłości wokół nas się zwiększa.